KURUMSAL
Hakkımızda
 
Çevre Politikalarımız
 
Kalite Politikası
 
İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Politikamız
 
Basında Elkima
 
Üretim
 
Laboratuvar
 
Satış Sonrası Hizmetler
 
Yönlendirilmiş Mesaj
 
Sertifikalarımız
 
Dijital Katalog
 
Yasal Haklar ve Kullanım
 
Sıkça Sorulan Sorular
 
Referanslar
 
KURUMSAL  »  Hakkımızda

 

ELKİMA; elektrik, mühendislik, müşavirlik ve taahhüt alanında faaliyet göstermek üzere Genel Müdürümüz Fahrettin SELÇİK tarafından 1973 yılında Bursa'da bir şahıs şirketi olarak kurulmuştur.


ELKİMA; zamanla büyüyerek transformatör bakım onarım faaliyetlerinden kendi ürünümüz olan ELKİMA marka transformatör imalatına geçmiştir. 1991 yılında Limited Şirket statüsüne geçerek faaliyetlerini Elkima kurumsal kimliği altında sürdürmüştür.

ELKİMA; müşterilerimizin markamızdan duyduğu memnuniyet sayesinde 1996 yılında TSE Uygunluk Belgesi ile Hizmet Yeterlilik Belgelerini almıştır.

ELKİMA; dünya ile bütünleşmede bir dönüm noktası olan, ISO 9001 Kalite Güvence Sistem Belgesini 1998 yılında tüm çalışanların işbirliği ve üstün gayretleri ile almaya hak kazanmıştır.

ELKİMA; üretimini, tamamen kendi öz kaynakları olan makine ve ekipmanlar ile gerçekleştirmekte olup, üretiminin her noktasında ürün kalitesini denetlemektedir. Sektöründe Ege'nin en genç ve dinamik kuruluşudur.

ELKİMA; kapasite artırımı amacıyla 2000 yılında yine tamamen kendi kaynakları ile tamamladığı Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesindeki 4440m² kapalı alanlı modern fabrikasında; yönetici kadrosu, personeli, bayileri ve tüm müşterileri ile bir bütün olarak sanayi ve ticari faaliyetlerine devam etmektedir.Copyright © 2018, Elkima Elk. İnş. Tah. San. Tic. Ltd. Şti. | Tüm hakları saklıdır.   web tasarım izmir