KURUMSAL
Hakkımızda
 
Çevre Politikalarımız
 
Kalite Politikası
 
İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Politikamız
 
Basında Elkima
 
Üretim
 
Laboratuvar
 
Satış Sonrası Hizmetler
 
Yönlendirilmiş Mesaj
 
Sertifikalarımız
 
Dijital Katalog
 
Yasal Haklar ve Kullanım
 
Sıkça Sorulan Sorular
 
Referanslar
 
KURUMSAL  »  Satış Sonrası Hizmetler
 
SATIŞ İMKANI ...
Ürünümüzün talebinizi karşıladıktan sonra ihtiyaç dışı kalması durumunda uygun fiyatla alımı yapılır veya talep ettiğiniz fiyatlar ile satışında destek verilir

YERİNDE BAKIM ....
Ürünlerimizin yerinde bakım ve testlerini yapan MOBİL BAKIM ARAÇLARIMIZ vardır. Talep edilmesi durumunda uygun fiyatlarla Transformatörlerin YERİNDE BAKIM'I gerçekleştirilir.

TAKAS İMKANI ...
Satın aldığınız ürünümüzün gerilim-güç değişikliği veya başka sebeplerle değişiminin gerekmesi durumunda uygun fiyata alınarak yeni ürünümüz ile değişimi gerçekleştirilir.

TELEFON İLE TEKNİK YARDIM ...
Ürünümüzde veya tesisinizde arıza yaşamanız durumunda teknik yardım için 7 gün 24 saat telefonla ulaşabilirsiniz.

BEDELSİZ YAĞ Dİ-ELEKTRİK TESTİ ...
Ürünümüzün periyodik olarak yağ numunelerinin alınarak tarafımıza gönderilmesi durumunda BEDELSİZ yağ di-elektrik testi yapılır ve ürün dosyanızda saklanır.

YEDEK PARÇA TEMİNİ ...
Ürünümüze ait yedek parça ihtiyaçlarınız uygun fiyatlı olarak karşılanır (Örneğin; Transformatör yağı, slicagel, koruma rleleri, buşing / contası, vb..)

LOJİSTİK DESTEK ...
Ürünümüzün müşterimiz tarafından istenilen adrese nakliyesinde firmamızdan destek alabilirsiniz. Ülkemiz veya diğer ülkelerde anlaşmalı olduğumuz nakliyat firmaları ile uygun nakliye fiyatları ile sevkiyatlarımız gerçekleşmektedir.

İZLENEBİLİRLİK ...
Ürünümüze ait test raporu, garanti belgesi, fatura gibi belgeleri talep etmeniz durumunda tarafınıza bilgi verilir.Copyright © 2018, Elkima Elk. İnş. Tah. San. Tic. Ltd. Şti. | Tüm hakları saklıdır.   web tasarım izmir