KURUMSAL
Hakkımızda
 
Çevre Politikalarımız
 
Kalite Politikası
 
İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Politikamız
 
Basında Elkima
 
Üretim
 
Laboratuvar
 
Satış Sonrası Hizmetler
 
Yönlendirilmiş Mesaj
 
Sertifikalarımız
 
Dijital Katalog
 
Yasal Haklar ve Kullanım
 
Sıkça Sorulan Sorular
 
Referanslar
 
KURUMSAL  »  Yasal Haklar ve Kullanım
 

www.elkima.com.tr internet sitesi Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret Sanayi Limited Şirketi ’ne ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir. Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

 

www.elkima.com.tr internet sitesi Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret Sanayi Limited Şirketi (bundan sonra Elkima Ltd. Şti. olarak anılacaktır)’ne ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir. Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız:

 

www.elkima.com.tr internet sitesindeki tüm dokümanlar Elkima Ltd. Şti. ’nin mülkiyetindedir. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, kiralanamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Yukarıda belirtilenden bağımsız olarak, site’nin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz.

 

www.elkima.com.tr web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı www.elkima.com.tr web sitesi ’ne girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan yada dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

 

İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden Elkima Ltd. Şti. ’nin ve/veya www.elkima.com.tr Web Sitesi’nin, bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, Elkima Ltd. Şti. ’nin yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

Şu kadar ki; www.elkima.com.tr Web Sitesi’ni ziyaret edenlerin, reklam ve sponsorluk veren şirketlerin, Web Sitesi’nde yayınlamış olabilecekleri yazı, bilgi, yorum, haber, görüntü, www.elkima.com.tr logosunun, ana sayfa ile alt bölüm bağlantılarının www.elkima.com.tr  dışı web sitelerinde kullanımı, hizmetlerinin ve kullanıcılar tarafından Şirketimizin sunucularına yüklenip yayınlanan her türlü içeriğin kullanımı suretiyle edinilen bilgiler de dahil ve fakat bu sayılan kişiler ya da yayınlarla sınırlı olmaksızın, Internet, yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşılabilir ve yetkili olmayan kişilerce bilgilere erişilebilir olan genel yapısı gereği sorumluluk ve yetkisinde olmayan herhangi bir içerikten, Elkima Ltd. Şti. ’nin hukuki, cezai ve/veya şahsi hiçbir sorumluluğu bulunmamakta olup, işbu Web Sitesi ziyaretçileri bu hususu bu siteye girdikleri andan itibaren kabul ve beyan ederler.

 

Site yönetimi, işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkını haizdir. Değiştirilen, yenilenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.

 

www.elkima.com.tr web sitesi ’nde yer alan her türlü bilgi, istatistiki şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağı, süresinde güvenilir ve hatasız olacağı hiç bir şekilde Şirketimiz tarafından garanti edilmemektedir.

 

www.elkima.com.tr web sitesinde veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı Elkima Ltd. Şti. ’nin hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.
 
Web sitemizi ziyaret edenlerin bilgisi site içeriğinin geliştirilmesi, hataların tespiti gibi nedenlerden dolayı kayıt altına alınmaktadır. IP, browser bilgisi ve sorgulanan sayfaların bilgileri istatistiksel amaçlarla kullanılabilir. Web sitemiz kişisel bilgilerinizle ilgilenmez ve bunları üçüncü kişilerle paylaşmaz. Ancak sitenin bazı bölümlerinde kendinizi tanıtma amaçlı bazı bilgiler isteyebilir.

www.elkima.com.tr web sitesi ’ne girmekle site ziyaretçileri yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş ve kabul etmiş addedilecektir. Bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve Elkima Ltd. Şti.’ye ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak HUMK Madde 287′ye uygun olarak İzmir Mahkemeleri ve İcra ve İflas Dairelerinin yetkisine sunulacağı Elkima Ltd. Şti. tarafından beyan ve işbu www.elkima.com.tr Web Sitesi’ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.

 

Yayınlanan İçerik’in kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yola açabileceği zararlardan dolayı Elkima Ltd. Şti. hiç bir şekilde sorumlu değildir.Copyright © 2018, Elkima Elk. İnş. Tah. San. Tic. Ltd. Şti. | Tüm hakları saklıdır.   web tasarım izmir