REJENERASYON
Son Teknoloji Yağ Yenileme Sistemi
 
Yağ Yenileme Sistemimiz Hakkında Detaylı Bilgilendirme
 
Yağın Transformatörler İçinde Rejenerasyonu
 
İşlem Tanımı
 
Kontroller
 
Teknik Veri
 
Yağ Yenileme Sistemimiz
 
Örnek Rapor
 
REJENERASYON  »  Son Teknoloji Yağ Yenileme Sistemi

 


EKONOMİKTİR

 

Transformatör yağının yeni olarak tedarik maliyeti çok yüksektir. Yeni Transformatör yağı ile değişim yapmak ancak Transformatör içinin yeni yağ ile yıkanması ve ardından tretman cihazı ile işlem yapılmasını gerektirir. Yeni yağ ile yıkama işleminden çıkan Transformatör yağı tıpkı eski yağ ile aynı istenmeyen özellikleri sağlayacağından bu yağ da atık katagorisindedir. Yeni yağ ile değişim = Yeni Yağ + Yıkama Yağı Atığı + Tretman + Enerjisiz Kalma Süresi maliyetlerinin toplamını içerir. Yağ Yenileme Sistemimiz de ise Rejenerasyon +%0,1 atık maliyeti içerir.

BİLGİSAYAR KONTROLÜNDEDİR

Yağ Yenileme Sistemimizde işlem başlangıcı, işlem aşamaları ve sonuç tamamen elektroniktir ve bilgisayar kontrolündedir. Her aşama dijital kontrollerden geçmektedir. Sonucun olumsuz olması gibi bir ihtimal yoktur.


ENERJİ KESİNTİSİ GEREKTİRMEZ

Yapılan işlemlerde enerji kesintisine gerek yoktur. Yük altında yapılması iş gücü kaybına uğramanızı engeller. Tercihinize göre bu işlem yük altında veya boşta yapılabilmektedir.


İZOLASYON DEĞERLERİNİZ GÜÇLENİR

Yağ Yenileme işlemi ile transformatör izolasyon değerleriniz güçlenecek, sargılar ve çekirdekte geçmiş çalışma zamanlarında oluşan rutubet, tortu ve diğer zararlı gazlar elimine edilecektir.


TRANSFORMATÖR YAĞINIZIN ÖMRÜ UZAR

Yağ Yenileme işleminde transformatör yağının ömrünü uzatan oksidasyon önleyici katkı oranı ölçülerek eksik miktar otomatik olarak tamamlanmaktadır.


ÇEVREYE ZARAR VERMEZ

Yağ değişimi işleminde atık yağ oluşmaktadır. Atık yağın çevreye zarar vermeden imhası maliyeti çok yüksek bir işlemdir. Yağ Yenileme Sistemimiz işlemi sonucunda atık yağ oluşmayacağından bu sorun tamamen çözülmüş olacaktır.Copyright © 2018, Elkima Elk. İnş. Tah. San. Tic. Ltd. Şti. | Tüm hakları saklıdır.   web tasarım izmir