$('ul li a').click(function(){ $('li a').removeClass("active"); $(this).addClass("active"); });

SATIŞ SONRASI HİZMETLER


SATIŞ İMKANI

Ürünümüzün talebinizi karşıladıktan sonra ihtiyaç dışı kalması durumunda uygun fiyatla alımı yapılır veya talep ettiğiniz fiyatlar ile satışında destek verilir.

TAKAS İMKANI

Satın aldığınız ürünümüzün gerilim-güç değişikliği veya başka sebeplerle değişiminin gerekmesi durumunda uygun fiyata alınarak yeni ürünümüz ile değişimi gerçekleştirilir.

YERİNDE BAKIM

Ürünlerimizin yerinde bakım ve testlerini yapan MOBİL BAKIM ARAÇLARIMIZ vardır. Talep edilmesi durumunda uygun fiyatlarla Transformatörlerin YERİNDE BAKIM'I gerçekleştirilir.

LOJİSTİK DESTEK

Ürünümüzün müşterimiz tarafından istenilen adrese nakliyesinde firmamızdan destek alabilirsiniz. Ülkemiz veya diğer ülkelerde anlaşmalı olduğumuz nakliyat firmaları ile uygun nakliye fiyatları ile sevkiyatlarımız gerçekleşmektedir.

TELEFONLA TEKNİK YARDIM

Ürünümüzde veya tesisinizde arıza yaşamanız durumunda teknik yardım için 7 gün 24 saat telefonla ulaşabilirsiniz.

İZLENEBİLİRLİK

Ürünümüze ait test raporu, garanti belgesi, fatura gibi belgeleri talep etmeniz durumunda tarafınıza bilgi verilir.

BEDELSİZ YAĞ Dİ-ELEKTRİK TESTİ

Ürünümüzün periyodik olarak yağ numunelerinin alınarak tarafımıza gönderilmesi durumunda BEDELSİZ yağ di-elektrik testi yapılır ve ürün dosyanızda saklanır.

YEDEK PARÇA

Ürünümüze ait yedek parça ihtiyaçlarınız uygun fiyatlı olarak karşılanır (Örneğin; Transformatör yağı, slicagel, koruma röleleri, buşing / contası, vb..)